بلاگ

خانهشومینهمعایب شومینه

معایب شومینه

معایب شومینه

در خصوص مزایای شومینه توضیحات بسیاری تقدیم شما عزیزان شد حال حاضر تصمیم داریم در خصوص معایب شومینه هم گفتگویی با شما بزرگواران داشته باشیم با ما همراه باشید. ناگفته نماند شومینه حتی در حالت خاموش هم بهترین عنصر دیزاین محسوب میشود.

معایب شومینه

معایب شومینه در شومینه لوکس ایران

معایب شومینه هیزمی

شومینه هیزمی یکی از پردردسرترین مدل‌های شومینه است، چرا که علاوه بر نیاز به ذخیره چوب، نگهداری دشواری نیز دارد، خاکسترهایی که از سوختن چوب در شومینه هیزمی باقی می‌ماند باید جمع آوری شود و هر از چندگاهی دودکش شومینه نیز نیاز به کنترل و تمیزی دارد. یکی دیگر از دشواری‌های شومینه و خطرات شومینه هیزمی دود ناشی از سوختن هیزم که گاها بر افرادی که ناراحتی قلبی و ریوی دارند مشکل ساز میباشد. ناگفته نماند هزینه خرید هیزم در شرایط اقتصادی کشور دشوار و تهیه آن سبب آسیب به طبیعت کشور میشود.

معایب شومینه برقی

معایب شومینه برقی کمتر دیده میشود بلکه به صورت سلیقه ای از معایب آن محسوب میگردد به عنوان مثال گرمایش شومینه برقی در حد مناسب بوده و به تنهایی یک منزل را نمیتواند گرم نگه دارد و در گاهی اوقات هزینه برق آن نیز به عنوان دغدغه نه معایب محسوب میگردد.

معایب شومینه گازی

شومینه گازی همانند سایر شومینه ها مزایا و معایبی دارد از جمله معایب آن استفاده از گاز و هزینه نصب آن میتوان اشاره کرد البته معایب محسوب نمشود بلکه از دشواری های آن محسوب میگردد و همینطور یکی از دشواری های آن هزینه نصب و دیوار کاذب آن میباشد برای نصب شومینه های گازی نیاز صد درصد به دیوار کاذب می‌باشد. و خاطر نشان میگردد نصب شومینه گازی نیاز به متخصص نصاب شومینه دارد.

معایب شومینه اتانولی

از معایب یا دشواری های شومینه اتانولی به نصب آن به دلیل دقت بسیار متوانیم یاد کنیم و این مدل شومینه صرفا جنبه گرمایشی دارد و هیچ گرمایشی برای گرم کردن منزل ندارد.

اگر بخواهیم در خصوص معایب شومینه نتیجه گیری کنیم به قطع یقین اعلام میکنیم شومینه معایبی ندارد بلکه دشواری های سلیقه ای دارد که در هر شخص با توجه به سلیقه و نیاز آن متفاوت میباشد.

براساس تجربیات سال ها در زمینه تولید شومینه گاها مشاهده میگردد مشتری عزیز نیاز به شومینه گازی دارد اما برای گرمایش آن گاز و لوله گاز در مکان خود نداشته بنابراین تغییر انتخاب به شومینه برقی داشته است.

معایب شومینه کلاسیک

شومینه کلاسیک میتواند به صورت برقی یا گازی باشد شومینه کلاسیک برقی میتواند کوره برقی ال سی دی یا کوره چدن برقی باشد و شومینه کلاسیک گازی دارای کوره چدن گازی میباشد. شومینه کلاسیک برقی در آن معایبی دیده نمیشود در شومینه کلاسیک گازی با توجه به دسواری های نصب آن نیاز به نیروی متخصص نصاب شومینه میباشد.

لطفا جهت مشاوره رایگان یا ثبت سفارش تماس یا واتساپ پیام ارسال فرمائید.
با تشکر

84 61 687 – 0912 خانلـو

کارشناسان فروش:

88 21 128 – 0920

52 79 143 – 0921

 

جهت دریافت قیمت شومینه با ما شومینه  شومینه لوکس ایران کلیک در تماس باشید.

آیا به یک مرکز خریدهیزم فکر می‌کنید؟ لطفا به لینک فوق کلیک فرمائید.

آیا به یک تیم حرفه ای جهت بازسازی ساختمان یا تعمیرات ساختمان خود فکر می‌کنید؟ ما می توانیم کمک کنیم!

جهت اجرا دیوار کاذب شومینه یا کناف برای باکس هیزم شومینه الوار تزئینی و اجرای صفر تا صد تیم حرفه ای گروه صنعتی شومینه لوکس ایران در خدمت شما بزرگواران می‌باشد. فقط کافیه با ما در تماس باشید.

همچنین می توانید انواع شومینه برقی و شومینه گازی و شومینه اتانولی و شومینه کلاسیک و شومینه نئو کلاسیک و شومینه برقی چهارفصل شومینه لوکس ایران در مدل های مختلف را از شومینه لوکس ایران تهیه کنید.


جهت دریافت مشاوره یا قیمت و کاتالوگ تولیدات شومینه شومینه لوکس ایران جهت خرید با شمار ه ۰۹۱۲۶۸۷۶۱۸۴ آقای خانلو تماس حاصل فرمائید.

اینستاگرام شومینه لوکس ایران

منبع: plfirepaces.com

قدیمی تر

مزایای شومینه در شومینه لوکس ایران

جدیدتر

هزینه برق شومینه برقی مصرف برق شومینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری