تماس با ما

خانهتماس با ما

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس ما برای شما عزیزان هم به صورت حضوری و هم به صورت تماس تلفنی اعضای شومینه لوکس در خدمت شما عزیزان آماده پاسخگویی هستند.

آدرس

تهران، تهرانپارس، جنب شهرک شهید بهشتی، خیابان چمن‌آرا، جنب دبستان شهید صدوقی، شومینه لوکس ایران

ایمیل

ایمیل:

shahab.khanloo@yahoo.com

تلفن

موبایل:

09126876184

شرکت:

02177040792

نحوه نصب شومینه برقی به چه صورت است؟
دو حالت نصب داریم:
حالت اول: یک عدد براکت دیواری داخل کارتن قرار دارد که آن‌را پیچ و رولپلاک به دیوار می‌کنیم. در نتیجه فقط کافیه شومینه آویز را به برق زده بشه.
در حالت دوم: برای شومینه باکس از جنس چوب، ام دی اف، کناف و … تهیه کنید. ابعاد باکس شومینه را ما در اختیارتان قرار می‌دهیم. فقط کافیه به ابعاد دریافتی باکس ایجاد کرده و یک پریز برق تعبیه کنید که شومینه به برق زده میشه و به صورت کشو داخل باکس قرار میگیرد.
آیا شومینه برقی نیاز به دودکش دارد؟
شومینه برقی مصرفش برق بوده و نیاز به دودکش و لوله گاز و تخریب ندارد و به راحتی قابل نصب می‌باشد.
آیا شومینه برقی امکان نصب زیر تلویزیون را دارد؟
از آپشن‌های شومینه لوکس ایران به نحوی طراحی شده که هیچ جای شومینه گرم‌ نمی‌شود، جز محل خروج گرما که به صورت پرتاب گرمایش است، بنابرین نصب زیر تتلویزیون یا داخل چوب هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند و خطری ندار‌د.
مصرف برق شومینه برقی چقدر است؟
مصرف برق شومینه برقی شومینه لوکس ایران با توجه به طراحی مدرن به حداقل و خروجی حداکثر می‌رسد در حالت دمو نمایش شعله‌های آتش ۸ وات در اوج گرمایش مصرف برق ۱۸۰۰ وات
لیست قیمت دارید؟
با توجه به نوسان بازار و پایین بودن قیمت‌ها شومینه لوکس ایران لیست قیمت نداریم. بلکه قیمت‌ها به صورت عمده و پایین‌ و فول می‌باشند. بنابرین سپاسگزاریم جهت دریافت قیمت شومینه با شماره ۰۹۱۲۶۸۷۶۱۸۴ آقای خانلو تماس حاصل فرمائید.۰

ارتباط با ما

سوالات و نظرات خود را می‌توانید با ما در میان بگذارید!

    سبد خرید فروشگاه
    ورود

    هنوز حسابی ندارید؟

    ایجاد یک حساب کاربری